67066889 2439468326283661 2667704827219279872 nСальдо Володимир Васильович – колишній мер Херсона, екс-нардеп часів Януковича, регіонал, який голосував за диктаторські «закони 16 січня». На совісті Сальдо-«будівника» – руйнація історичного центру Херсона – вулиці Суворова, площі перед театром. Саме він дозволив будувати ТРЦ «Суворовський» – цього монстра, що спотворює обличчя нашого міста. 

 

 

Співаковський Олександр Володимирович. У зовсім недалекому минулому – член фракції Блоку Петра Порошенка. Співаковський, будучи депутатом, виграв вибори ректора Херсонського державного університету, проте не склав мандат, як про це записано в законі.

 

Літвін Валерій Валерійович — генерал-майор міліції у відставці. За час служби припинив діяльність грального бізнесу, зупиняв розвиток наркоманії. Нове обличчя в політиці. Йде в народні депутати, бо знає як забезпечити безпеку громадян. Суворий, вимогливий, але ж його ЗАКОН діє. Закон про безпеку — це дієвий закон Літвіна.

 

Павліш Павло Васильович – вчора – БПП, сьогодні – «Слуга народу». Аби підігріти інтерес виборців, Павліш розповідає, що спалення автомобіля його довіреної особи, - це брудний піар конкурентів.

 

Федін Василь Вікторович відомий як директор Херсонського суднобудівного заводу, член Партії Регіонів, а нині - «Опозиційного блоку». Проте не всі знають, що починав політичну кар’єру в «Батьківщині». Розповідає всім, що відновить суднобудування, одначе його товариші Бойко та Новинський аж нічого не зробили для суднобудування, будучи при владі.