1562674978 smeshko e1562683263198Журналіст Олександр Карпенко розповів в соціальній мережі, як відвідав анонсовану прес-конференцію одного із кандидатів в нардепи від партії Смешка.

 

Журналісти прийшли, а кандидат заблудився:

«Ось вирішив розповісти маленьку історію як партія Смешка мене посмішила…

Днями переглядаючи стрічку ФБ наткнувся за запрошення на прес-конференцію (на фото) від політсили «Сила і Честь”, а точніше її кандидатів (БОНДАРУКА Анатоля по 182 округу та БУТРІЯ Дмитра по 183). А оскільки ситуація навколо даної партії в Херсоні досить цікава (кому цікаво внизу дам посилання на їхнього відкритого листа) я вирішив сходити, про що звичайно ж відмітив в запрошенні.

І шо?

Всю прес-конференцію можна представити однією фото… З присутніх я, два поліціянта і невідомої особи за углом Ювілейного. Що це було я так і не зрозумів.

Да, сьогодні я таки зміг найти оголошення про перенесення (в зв’язку з погодними умовами), але не в самому запрошенні, а на сторінці партії, з проханням до самих же партійців «Огромная просьба предупредить всех задействованных лиц”. Але мабуть оголошення з чотирма лайками (один з них від автора) не дуже зацікавило партійців, оскільки я, як особа, що зазначила свою присутність, не був попереджений…

Ну а оскільки я, як особа зацікавлена в цій темі, маю декілька питань до кандидатів БОНДАРУКА Анатолий Бондарук по 182 округу та БУТРІЯ Дмитро Бутрій по 183, на які я надіюсь вони не посоромляться і дадуть відповідь (записавши маленьке відео з відповіддю, вони люди сучасні і мають відповідні гаджети, я бачив).

І так:

1. Чи є вони членами даної партії?

2. Хто рекомендував їх кандидатури штабу Гордона від партії «Сила і Честь”?

3. Чи знають вони, що рішенням V Конференції Херсонської обласної організації Політичної партії «Сила і Честь» (протокол № 5 від 29.05.2019 року) по їх округам було висунуто зовсім інші кандидатури?

Для кращої комунікації пропоную до відеовідповіді добавити хештег#KsDзапитання

Посилання на Відкритий лист Херсонської організаціїhttps://sylaichest-ks.blogspot.com/2019/06/blog-post_7.html…

І да, колеги! Чи був хто на пресухі сьогодні?».

Нагадаємо, що це не єдиний скандал в указаній партії, вже була заява від обласної партії «Сила і честь», коли кандидатів з Херсонщини просто «кинули», а взамін призначили у Центральному штабі в «мажоритарники» людей, котрі ніколи в цій партії не були, так там з’явилися кандидати від БПП…